Ambalaj Çözümleri Üretiyoruz

ÇAĞDAŞ
PLASTİK
AMBALAJ

FİRMA HAKKINDA

Firmamız Çağdaş Plastik Ambalaj şirket ismiyle1995 yılında Ankara´da bir limited şirket olarak kurulmuştur.Üretimimize 2012 yılında mülkiyeti şirketimize ait 10.000 m2 kapalı olmak üzere toplamda 20.000 m2 bir alana sahip olan Kilis´teki fabrikamızda devam etmekte iken,Sanayi bölgesinin ürünlerimize olan ihtiyaçları doğrultusunda 2014 yılında Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi´nde bulunan 9.200 m2 kapalı alana sahip tesisimizde devam etme kararı aldık.

 

İlk yıllarda poşet ve torba imalatında bulunan firmamız sanayi bölgesinin talep gelişmesi etkisiyle halı shrink, dış torba, bigbag torba gibi ürünlere de yönelmiştir. Son yıllarda özellikle sera örtüsünü istenen özellikte, katkı maddeleri, kalınlık ve en boy gibi müşterinin isteğine göre üretmekteyiz. Sera örtüsü yanında firmamız cağdaş plastik ambalaj, palet örtüsünde de özellikle tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Palet örtüsünde de yine müşteri ihtiyaç ve istekleri konusunda her türlü isteğe göre üretim yapmaktayız. Strech hood , nylon branda, bigbagliner ve shrink konusunda da iddialı olan firmamız bu son olarak belirtilen ürünlerde de, yine müşteri talep ve ihtiyaclarına göre teknik ve fiziki özellikler içeren ürünler üretmektedir.

 

Böylece müşteri mutluluğu esas prensibimiz olduğundan, gerek tüm Türkiye içinde gerekse dünyanın pekçok ülkesine Çağdaş Plastik Ambalaj ürünleri gururla ihraç edilmektedir.

Misyonumuz müşterilerimize istedikleri özellik ve kalitedeki ürünleri, zamanında ve en rekabetçi şartlarda sürdürülebilir olarak sunmaktır.

Çağdaş Plastik Ambalaj Ltd Şti.

Yönetim Kurul Başkanı

 

Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar;

♦ Gaziantep Ticaret Odası (GTO)

♦Gaziantep Sanayi Odası (GSO)

♦Güneydoğu Anadolu İhracatcı Birlikleri (GAİB)

♦Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER)

♦Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD)

♦Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED)

♦Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV)